دانلود فایل*امواج*

|bi
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان امواج آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

فرمت فایل: ورد - Word


( مرجع فایل - قابل ویرایش )تعداد صفحه : 15
چکیده. در سالهای اخیر ، به عنوان یکی از منابع مهم انرژی مخصوصاً برای مصرف در مناطق ساحلی مطرح شده است. مهمترین بحث در این زمینه چگونگی تبدیل این انرژی به انرژی دلخواه ( انرژی الکتریکی و ... ) است. این مقاله کاربرد موتورهای هیدرولیکی در سیستم های تهویه مطبوع را بررسی می کند. مقدمه استخراج انرژی مفید از اقیانوس ها بوسیله هر مبدل انرژی موج ( Wave Energy Convertor ) نیازمند این است که نیرویی را به بعضی از مکانیزم های عکس العملی وارد کنند که این مکانیزم ها قادر به مقاومت در برابر نیروی عمل کننده ای که تولید می کنند ، باشند. مکانیزمی که بوسیله آن ، انرژی بین و دستگاه WEC منتقل و در نهایت به شکل انرژی قابل استفاده تبدیل می شود ، سیستم قدرت اتصال PTO نامیده می شود. در مسئله استخراج انرژی ، موضوع مهم ، نشان دادن پتانسیل انرژی موج در مرحله ابتدایی کار است که این مهم در 2 زمینه بررسی می شود : ۱) اطمینان حاصل کردن از اینکه ماشین های مربوطه تحت شرایط دشوار دریا ، می توانند سالم باقی بمانند. - ۲) قابل قبول بودن مقدار انرژی بدست آمده در پایان کار. جهت استخراج بیشترین مقدار توان از اتفاقی ( ی که براساس تابع و ضابطه خاصی ایجاد نمی شوند ) ، سیستم PTO باید توانایی ایجاد یک نیروی مهارکننده که به طور نسبی با زمان ، همراه با عکس العمل های سیستم WEC ، تغییر می کند را داشته باشد. این مسئله نیازمند اندازه گیری واقعی عکس العمل ها و واکنش های WEC و همچنین کنترل سیتم PTO در طی سیکل موج ، می باشد. بعلاوه ، برای مؤثرتر بودن فعالیت های دستگاه در حالات مختلف دریا ، سیستم کنترل کننده و همچنین سیستم PTO باید به گونه ای قادر به وفق دادن خود به شرایط محیط باشند به طوری که : ۱) جذب و دریافت قدرت در دریاهای کوچک به بیشترین مقدار خود برسد. ۲)قسمتی از محتوی متن پروژه میباشد که به صورت نمونه ، بعد از پرداخت آنلاین در فروشگاه فایل آنی فایل را دانلود نمایید .
« پرداخت آنلاین و دانلود در قسمت پایین »


مطالب دیگر:
📂تحقیق درباره آریائیان 📂تحقیق درباره از جمهوري تا سلطنت 📂تحقیق درباره از دوران مشروطيت و نهضت ملي شدن صنعت نفت و انقلاب بزرگ اسلامي چه درسهايي مي آموزيم؟📂تحقیق درباره از زباله هم مي شود پول درآورد📂تحقیق درباره از شهامت تا شهادت امام حسین (ع)📂تحقیق درباره از طلوع تا غروب (امام خمینی)📂تحقیق درباره از قرون توليد دستي تا عصر توليد ناب 📂تحقیق درباره از مشروعيت حقوق بشر تا اطاعت و الزام‌آوري جهاني📂تحقیق درباره ازدواج آسان در پرتو اخلاق اسلامی📂تحقیق درباره ازدواج در قرآن📂تحقیق درباره آزادی📂تحقیق درباره آزادي در انديشه امام خميني 📂دانلود تحقیق درباره مرگ📂تحقیق درباره آزادی عقیده📂نوشته علمی چیست📂پاورپوینت برنامه ریزی اجتماعی و اقتصادی در شهر و روستا📂پاورپوینت تعریف مفاهیم برنامه ریزی شهری و روستایی📂پاورپوینت حوزه نفوذ شهر و روستا📂پاورپوینت نظریات ساخت و شکل توسعه سکونتگاهها📂تحقیق درباره آزادي فردي و حدود آن در حكومت اسلامي📂تحقیق درباره آزادی و آگاهی📂تحقیق درباره آزادي و جايگاه‌ آن در حكومت از نگاه قرآن📂تحقیق درباره آزادی اقتصادی📂تحقیق درباره ازدواج📂تحقیق درباره آزمايش سيکل موتور ديزل