دانلود فایل*420-حل تحلیلی و عددی برخورد امواج شاك و انبساطی*

|bi
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان 420-حل تحلیلی و عددی برخورد امواج شاك و انبساطی آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات نویسندگان مقاله حل تحلیلی و عددی برخورد امواج شاک و انبساطی

مهیار گرانمهر - دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی عمران- آب، دانشگاه صنعتی امیرکبیر
حجت کرمی - دانشجوی دکتری مهندسی عمران-آب، دانشگاه صنعتی امیرکبیر


چکیده مقاله:

بحران انرژی معضلی است که در حال حاضر جهان با آن مواجه است. بخش مسکن قسمت عمدهای از مصرف انرژی جهان را به خود اختصاص داده است، به همین دلیل در مباحث طراحی ساختمان های سبز (green building) توجه به راهکارهای کاهش مصرف انرژی از اهمیت زیادی برخوردار است. هدف از این تحقیق بررسی اثر مکان قرارگیری سیستم گرمایش (شوفاژ) یک اطاق در میزان صرفه جویی انرژی است. بدین منظور دو مکان مختلف قرارگیری شوفاژ در زیر پنجره ها و در ضلع بدون پنجره مدلسازی عددی گردید. مدل مورد نظر در نرم افزار گمبیت (Gambit2.3) ترسیم و در نرمافزار فلوئنت (Fluent6.3) که قویترین نرمافزار سیالاتی است با اعمال شرایط مرزی و معادلات حاکم بر فیزیک پدیده شبیه سازی شده است. نهایتاً میانگین دمای اطاق، میانگین شار خروجی حرارتی از پنجره ها، نحوه توزیع سرعت گردش هوای اطاق و ... در دو حالت مختلف با هم مقایسه شدند. نتایج حاصل نیاز به توجه بیشتر در طراحی مکان قرارگیری سیستم گرمایش داخلی ساختمان را تائید می نماید.


کلیدواژه‌ها:

معادلات آب­های کم عمق - شاک - موج انبساطی - حجم محدو Roe-TVD


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


گرانمهر, مهیار و حجت کرمی، ۱۳۸۸، حل تحلیلی و عددی برخورد امواج شاک و انبساطی، هشتمین کنگره بین المللی مهندسی عمران، شیراز، دانشگاه شیراز


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (گرانمهر, مهیار و حجت کرمی، ۱۳۸۸)
برای بار دوم به بعد: (گرانمهر و کرمی، ۱۳۸۸)مطالب دیگر:
🔑دستگاه همزن🔑سوالات چهارجوابي اتوکد🔑دانلود پاورپوینت مجتمع تجاری الماس شرق🔑دانلود پاورپوینت پله🔑دانلود پاورپوینت بتن های شفاف🔑دانلود پاورپوینت زندگی نامه نورمن فاستر🔑پاورپوینت خصوصی سازی و سیاستهای صدر اصل 44 قانون اساسی🔑دانلود پروژه آمار و مدل سازی بررسی جمعیت روستای بلغان🔑کد متلب درونیابی نیوتن🔑ترجمه: استفاده از ولتاژ بوسیله ی ارتباط نیروی توزیع شده🔑livingroom🔑پروژه پاورپوینت بازاریابی و مدیریت بازار🔑فایل کد هتل تیپ 13🔑پلان دانشکده ای با دو بخش اصلی و یک قسمت الحاقی🔑پلان پلی تکنیک الخلیل(فلسطین)🔑پرسشنامه ارزیابی عملکرد به وسیله کارت امتیازی متوازن🔑پاور پوینت انرژی بخش جملات زیبای تصویری برای تعقییر حال و احوالتان و احساس خوب🔑پاورپوینت مناره برای درس معماری اسلامی🔑پاورپوینت انواع و اجزاء چیلرها🔑پاورپوینت شومینه🔑پاورپوینت مسجد برای درس معماری اسلامی🔑برنامه ریزی استراتژیک بصورت پاورپوینت در 159 صفحه🔑مطالعات طرح نهایی با موضوع هتل 4 ستاره🔑پاورپوینت بحران طبیعت🔑پاورپوینت کنفرانس درس انسان طبیعت معماری