دانلود فایل*مطالعه آبشستگی در اندرکنش امواج با سازه در موجشکن های کیسونی با استفاده از شبکه های فازی- عصبی(ANFIS*

|bi
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان مطالعه آبشستگی در اندرکنش امواج با سازه در موجشکن های کیسونی با استفاده از شبکه های فازی- عصبی(ANFIS آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

مشخصات نویسندگان مقاله )

عباس یگانه بختیاری - عضو هیئت علمی دانشکده عمران، دانشگاه علم و صنعت ایران
محمود رمضان پور - دانشجوی کارشناسی ارشد سازه های هیدرولیکی دانشکده عمران دانشگاه علم
سعید مظاهری (شناسه پژوهشگر - Researcher ID: ۳۴۹۶)
عضو هیئت علمی حمل و نقل و تکنولوژی دریایی پژوهشکده حمل و نقل


چکیده مقاله:

آبشستگی یکی از مهم ترین علل خرابی در موجشکن های کیسونی می باشد که پتانسیل تخریب بسیار بالایی می تواند داشته باشد. دراین مطالعه با استفاده از شبکه های فازی - عصبی، میدانموج در منطقه انتقالی مورد بررسی قرار گرفت. نتایج این بررسی نشان می دهد که پارامترهای بی بعد ( فرمول در متن مقاله) ، در قالب اندرکنش امواج با سازه تاثیر بسزایی در میزان عمق آبشستگی در پای موجشکن کیسونی داشته و نتایج بهتری به نسبت فرمولهای تجربی به ما ارائه می دهد.


کلیدواژه‌ها:

موجشکن کیسونی - اندرکنش امواج با سازه - شبکه های عصبی- فازی


نحوه استناد به مقاله:

در صورتی که می خواهید در اثر پژوهشی خود به این مقاله ارجاع دهید، به سادگی می توانید از عبارت زیر در بخش منابع و مراجع استفاده نمایید:


یگانه بختیاری, عباس؛ محمود رمضان پور و سعید مظاهری، ۱۳۸۹، )، پنجمین کنگره ملی مهندسی عمران، مشهد، دانشگاه فردوسی مشهد


در داخل متن نیز هر جا که به عبارت و یا دستاوردی از این مقاله اشاره شود پس از ذکر مطلب، در داخل پارانتز، مشخصات زیر نوشته می شود.
برای بار اول: (یگانه بختیاری, عباس؛ محمود رمضان پور و سعید مظاهری، ۱۳۸۹)
برای بار دوم به بعد: (یگانه بختیاری؛ رمضان پور و مظاهری، ۱۳۸۹)مطالب دیگر:
📜پاورپوینت نیازسنجی سلامت و دغدغه های آن📜پاورپوینت علایم پوسیدگی دندان📜پاورپوینت واحد كنترل عفونت بيمارستان نيكان📜پاورپوینت دو سده تکاپوی توسعه در ایران📜پاورپوینت اثرات سیگار کشیدن تحمیلی📜پاورپوینت تقسیم بندی سانتریفوﮊها📜پاورپوینت بيوتكنيک تكثير و پرورش ماهيان دريایی جنوب ايران📜پاورپوینت انواع سرطان پوست و علائم آن📜پاورپوینت حقیقت مجازی📜پاورپوینت اصول تغذیه صحیح در روزه داری📜پاورپوینت اهمیت کاهش مصرف نمک📜پاورپوینت تغذيه کودک از 6 تا 24 ماهگی📜پاورپوینت تشخیص پوکی استخوان و راه های درمان آن📜پاورپوینت بهداشت روان محيط کار📜پاورپوینت کتاب مباحث جاری در حسابداری از دکتر حسین کرباسی یزدی📜پاورپوینت استفاده از روشهای داده كاوی در تشخيص نفوذ به شبكه های كامپيوتری📜پاورپوینت کتاب مدیریت مالی 1 رشته حسابداری 261 اسلاید📜پاورپوینت مزایای موبایل سولوشن📜پاورپوینت کتاب مدیریت مالی 2 از دکتر مهدی تقوی رشته حسابداری📜پاورپوینت نان صنعتی📜پاورپوینت برنامه ريزی و کنترل توليد و موجوديها📜پاورپوینت فیزیولوژی غدد داخلی📜پاورپوینت کتاب مالیه عمومی و خط مشی دولت ها از دکتر جمشید پژویان📜پاورپوینت علل آسیب ها و صدمات به کمر📜دانلود پاورپوینت مسائل جاری در حسابداری 66 اسلاید