دانلود فایل*پاورپوینت ماشینکاری با امواج التراسونیک*

پاورپوینت ماشینکاری,پاورپوینت در باره ماشینکاری با امواج التراسونیک,پاورپوینت در مورد ماشینکاری,پاورپوینت در مورد ماشینکاری با امواج التراسونیک,دانلود پاورپوینت ماشینکاری,دانلود پاورپوینت ماشینکاری با امواج التراسونیک,دانلود پاورپوینت در مورد ماشینکاری,دانلود پاورپوینت در مورد ماشینکاری با امواج التراسونیک|bi
در حال حاظر فایل کامل و برتر با عنوان پاورپوینت ماشینکاری با امواج التراسونیک آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب یا دریافت فایل بروید.

دانلود


مشخصات فایل
تعداد صفحات30حجم1073/131 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود رشته مکانیک قالب 30 اسلايد و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابليت ويرايش


موج التراسونیک بطور طبیعی بخشی از صدای خفاشها را تشکیل می دهد ( از 12 تا 70 کیلوهرتز ) . حدود یکصد و سی سال پیش شخصی بنام Rodolphkoling کاشف حد بالای شنوایی انسان توانست ارتعاشات التراسونیک را تولید نماید.

تکنولوژی التراسونیک در طی جنگ جهانی اول برای مواجهه با زیر دریایی هایی که نیرو دریایی فرانسه را تهدید می کرد توسط پروفسور P.Langevin پیشرفت زیادی نمود. در طی جنگ در سال های 1914 تا 1918 برای یافتن زیر دریایی ها استفاده می شد.


شخصی به نام Sokolov از امواج التراسونیک برای یافتن عیوب موجود در مواد و قطعات استفاده کرد.
میل به کاربرد التراسونیک برای ماشین کاری در دهه های اخیر بدلیل محدودیت های این روش فروکش نموده است و معمولاً تنها برای دریل کاری و ایجاد سوراخ در قطعات شکننده از آن استفاده می شود.

در حالیکه کاربرد التراسونیک برای تست غیر مخرب ‚ در امور پزشکی و برای سایر فرایندها همواره تحت مطالعه و تکمیل و توسعه و کاربرد بوده است.


در بیشتر ین عملیات از بُرن کارباید استفاده می شود . ذرات برن کارباید به راحتی شکسته می گردند لذا می تواند تیزی لازم را حفظ نماید.


اکسید آلومینیوم نیز بسیار ارزان است و برای ماشین کاری شیشه و سرامیک بسیار مناسب است. اما برای ماشین کاری مواد سخت مناسب نیست.


- اندازه دانه های پودر با توجه به نوع عملیات { پرداخت کاری } یا { خشن کاری } تعیین می گردد.
- برای سرعت براده برداری بیشتر باید اندازه دانه ها بزرگ باشد.


فهرست مطالب
تاریخچه
ماهیت کار ماشین
ساختار ماشین
ژنراتور
اسیلاتور ( نوسان ساز)
تقویت ولتاژ
ترانس دیوسر ] Transducer
ابزار ] Tool
سیستم گل ساینده ] Abrasive slurry system
سیستم بارگذاری استاتیک ] Static loading system
جمع بندی تاثیر پارامترهای مهم
نمونه ای از دستگاه های التراسونیک
دستگاه جوش التراسونیک ] ultrasonic welding machine
دستگاه فرز التراسونیک
دستگاه تمیز کاری التراسونیک
دستگاه سوراخکاری التراسونیک
دستگاه پانچ التراسونیک
دستگاه تست غیر مخرب التراسونیک


"

مطالب دیگر:
تحقیق نکات اخلاقی در نهج البلاغهتحقیق کرامت نان در اسلام از تولید تا مصرفتحقیق نتايج و تاثیر پيامدهاي سياسي انقلاب اسلامي ايرانتحقیق معجزه راه شناخت پیامبرانتحقیق چگونگی به خلافت رسيدن ابوبكر و فعاليت هاي حضرت علي (ع)تحقیق تحلیل خلقت انسان از دید قرآنتحقیق رابطه دین و لیبرالیسمتحقیق نشانه هاى ظهور امام زمانتحقیق علائم ظهور امام زمانتحقیق نشانه‌ هاي ظهور از نگاه امام علی (ع)تحقیق تاثیر و نقش امامت در رشد معنوي جامعهتحقیق نقش خانواده در تربیت عبادی نماز و فرزندانتحقیق نقش روشنفکران شیعه و سنی در اتحاد مسلمانانتحقیق نقش محبت در تعليم و تربيت فرزندانتحقیق نظام خانواده در اسلامتحقیق تحلیل نظريه هاي انقلابتحقیق نفسانیتتحقیق تاثیر دین در کاهش ناهنجاری‌ های اجتماعیتحقیق نقش اخلاق و مشورت در سیره عملی پیامبر اسلامتحقیق تاثیر امر به معروف و نهی از منکر در برقراری امنیت اجتماعیتحقیق تاثیر دانشجویان در تحولات سیاسی اجتماعی از دیدگاه امام خمینی (ره)تحقیق تاثیر ‌انديشه مهدويت در منزلت شيعهتحقیق تحلیل نماز به زبان سادهتحقیق نگاه های اهل سنت و جابجا کردن تاریخ بعثت پیامبر و بدعت گذاردن در دین اسلامتحقیق وقف در فرهنگ اسلام